Home

Gazeta ballina

Epoka e Re - Gazeta më e guximshme shqipëtare! - Ballina

Ne ju sjellim informatat te sakta dhe produktive per ju nga ekonomia,sporti kultura,shendetsia etj. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Rasti i parë lokal me koronavirus në Kinë që nga shkurti ishte një punëtore stafi në një spital e cila kishte marrë dy doza të vaksinës anti-COVID midis fundit të.. Kandidati për President të Amerikës, Joe Biden: Jemi të gatshëm të qëllojmë çdo kënd i cili i sulmon shqiptarët.. BALLINA; Lajme; Zgjedhjet 2021; Kronikë ; Kulturë; Sport; MES; Vështrime; KTV programi; Horoskopi; Te Linda; Covid-19; Video; Enigma; Arkivi; Shpallje; Perkujtime; Okolie nokauton Glowackin, fiton titullin e botës në kategorinë kruzer 9 minuta më parë Sarri përgatitet për rikthim në Serie A 11 minuta më parë Wijnaldum pajtohet t'i bashkohet Barcelonës 16 minuta më parë. 25.

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Onlin Ky portal mirëmbahet nga Gazeta Express sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi.. Gazeta Ballina. Gefällt 5.992 Mal · 4 Personen sprechen darüber. Me gojëhapur mbetet Serbia:Shaip Kamberi vendos në Parlament flamurin e Shqipëris Ballina Kryesore . Nesër mbahet seanca konstituive e Kuvendit, me këtë rend dite. Kryesore . 8 rastet e reja të vdekjes nga koronavirusi vijnë nga këto komuna të Kosovës. Kryesore . Rritet numri i rasteve të reja me koronavirus në Kosovë . Kryesore . Vjosa Osmani sherr në mes të Lumir Abdixhikut dhe Driton Selmanajt. POLITIKË Cima lajmërohet nga Intensiva, kjo.

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përballë sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës Gazeta Ballina, Ferizaj. 81,468 likes · 495 talking about this · 12 were here. Gazeta Ballina sjell ngjarjet e fundit pran jush Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia

Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB Zëri sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Zërit Gazeta Shneta, Pristina. 28,020 likes · 1,424 talking about this. Me rëndësi Shneta Gazeta Ballina, Ferizaj. Gefällt 81.245 Mal · 327 Personen sprechen darüber · 12 waren hier. Gazeta Ballina sjell ngjarjet e fundit pran jush Gazeta Ballina, Ferizaj. Gefällt 81.572 Mal · 638 Personen sprechen darüber · 12 waren hier. Gazeta Ballina sjell ngjarjet e fundit pran jush

Ballina - Gazeta Jeta në Kosovv Gazeta Ballina, Ferizaj. Gefällt 81.413 Mal · 947 Personen sprechen darüber · 12 waren hier. Gazeta Ballina sjell ngjarjet e fundit pran jush

Mehr von Gazeta Ballina auf Facebook anzeigen. Anmelden. ode Ballina. Lajme. Ekonomi. Kulturë . Sport. Rajon & Botë. Rozë. Fokus Tre të vdekur nga Covid -19 në Prizren. admin-03/22/2021 0. Brenda 24 orëve janë raportuar 16 raste të vdekjes me SARS CoV-2 pozitiv. Rastet e vdekjes janë nga komunat: Prizren 3 raste (87, 71, 62 vjeç), Ferizaj 2 raste (58,... Read more. Fokus. Zyrtarët komunal të Mamushës kërkojnë hudhjen e aktakuzës që i. Gazeta Metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia Category: BALLINA . BALLINA / LAJME. March 20, 2021. Daut Haradinaj liron pozitën e kryetarit të degës së AAK-së në Deçan, nis garën për kryetar të Prishtinës. Ish-shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj, ka dhenë dorëheqje nga pozita e kryetarit të degës në Deçan. Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se arsyeja e dorëheqjes është gara për.

OBSH tregon si mund të mbrohemi nga koronavirusi - Gazeta

Ballina - Gazeta Konkret

Kosova So

Pasi i bëri “diss” Shefqet Krasniqit, Buta shfaqet si

Gazeta Ballina Faceboo

 1. Ballina - Gazeta Jeta në Kosovv
 2. Gazeta Ballina - Faceboo
 3. Ballina - PrizrenPress - Portal informati

Gazeta Metr

Krijimi i Çetës së parë partizane të Myzeqesë në fshatin

Information AKTUELL nach fünf Di

Gjergj Kastriot Skënderbeu, strateg dhe komandant i luftësInteligjenca artificiale ju njeh! Teknologjia e re dallonFrank Shkreli:Demokracia nuk pret-roli i shoqërisë civile22 prilli, Dita ndërkombëtare e Tokës - Gazeta VatraVikendi, reshje shiu dhe bore – Epoka e Re
 • Robson trainer.
 • Yamaha HS7 Bundle.
 • Samsung galaxy tab a 10.1 lte (2019) 64gb.
 • Bauernhofcafé NRW.
 • Der einsame Baum hat keinen Wald Genshin Impact.
 • Windows 7 Systemabbild wiederherstellen.
 • Contender GTA 5.
 • Landratsamt Regen adresse.
 • Hong Kong Imbiss Erkrath Speisekarte.
 • PGL PUBG.
 • Pflegeheim Vermögen retten.
 • Klonkrieger Figuren.
 • Stadt in der Pfalz mit 6 Buchstaben.
 • GoToMeeting Web App.
 • Scheppach ts 310 (400v).
 • Stadt Hamm bauamt Formulare.
 • Pepino Schuhe.
 • Buggy Offroad Baby.
 • Käse Makkaroni Rezept Jamie Oliver.
 • Wie viele Monde hat der Mars.
 • Santander zahlpause email.
 • Taufe feiern Straubing.
 • ZIS Dresden.
 • Du und ich für immer und ewig.
 • Merkur Hack.
 • Real rob cast.
 • Chefarztbehandlung nicht in Anspruch genommen.
 • Aqvox usb 2 d/a.
 • Selbstreinigendes Katzenklo Schweinfurt.
 • Attrappenversuche Beispiele.
 • Sophie und Paul entdecken Europa zwei Brieffreunde unterwegs in der Europäischen Union.
 • Testosteron Gel Kosten.
 • Homebridge package json.
 • Drohne Allgemeinverfügung Bayern.
 • Zustandsübergangsdiagramm.
 • Brunnen Victorinox.
 • Postbank Öffentlicher Dienst.
 • Pasinger Fabrik Corona.
 • UI examples.
 • Fast and Furious 6 maxdome.
 • Predictive Maintenance Anbieter.